PROFIS Engineering Eğitimi

Hilti Profis uygulamamızla verimliliğinizi en üst düzeye çıkaracak ücretsiz online eğitim

Uygulamanız için en iyi dübeli mi seçmeye çalışıyorsunuz? Filiz ekimi ve ankraj tasarımı için hangi düzenlemeler ve ürünler sizin için uygundur? Tasarlanan taban plakası gerçekten rijit mi?

Bu soruları soruyorsanız PROFIS Engineering Suite teknik eğitimlerimiz tam size göre. Hilti Akademi'ye erişmek ve hemen öğrenmeye başlamak için Hilti oturum açma bilgilerinizi kullanın veya hemen kaydolun.

NEDEN PROFIS ENGINERING SUITE EĞİTİMİNİ KULLANMALISINIZ?

Bağlantı tasarımı iş akışlarınızı optimize edin

Daha hızlı bağlantı tasarımı için PROFIS Engineering'in tüm işlevlerini nasıl kullanacağınızı öğrenin. Konular ankraj ve filiz ekimi ileri uygulama tasarımı konseptlerine kadar çeşitlilik göstermektedir.

En son yenilikler ve teknolojiyle güncel kalın

En son düzenlemelerin taban plakasını, betondan betona ve kaplama tasarımını nasıl etkilediğine ilişkin uzman görüşlerini edinin. Ayrıca bağlantı elemanı tasarımına ilişkin düzenli olarak güncellenen ve sürekli büyüyen dijital içeriğe erişim elde edin.

Tamamlama sertifikası alın

Seçtiğiniz cihazda eğitime başlayın. Eğitim içeriği hem yeni mezun mühendisler hem de deneyimli mühendisler için uygundur. Eğitimi tamamladığınızda Hilti'den bir bitirme sertifikası alacaksınız.

PROFIS Engineering ONLINE EĞİTİM MODÜLLERİ

Çelik ile Betonarme Elemanların Birleşimi

  • Öngerilmeli dübellerin dizaynı
  • Dübel tasarım standartları
  • Eurocode 2 Part 4'e göre statik dizayn
  • Taban plakası kabulleri 
  • Taban Plakası Tasarımında İleri Düzey Eğitimler

Betonarmeyle Betonarme elemanların Birleşimi

  • Betonarme Elemanlarının Birleşim Temelleri
  • Betonarme Dizayn Standartları
  • Etriye Dizaynı
  • Ankraj Tasarımı

Soru yapısal tasarımsa cevap PROFIS

Speed-up design of connections including steel-to-concrete, concrete-to-concrete, and steel to masonry as well as entire handrail and baseplate solutions with PROFIS Engineering software.

PROFIS Engineering yapısal tasarım yazılımını keşfedin

Mühendis arkadaşlarınızdan tavsiye alın

Çevrimiçi mühendislik topluluğumuz Ask Hilti, ankraj tasarımından yeşil binaya kadar teknik konularda eğitim ve web seminerleri sunuyor. Ayrıca karşılaştığınız zorluklarla ilgili tavsiye almak ve sorularınız için mühendislerimize ulaşabilirsiniz.

Ask Hilti platformunu keşfedin

Daha hızlı, daha güvenli taban plakası çözümleri

From steel skeletons and staircases to handrails and outdoor seating – speed up design and installation of your baseplates without compromising on quality and safety.

Taban plakası tasarımını ve kurulumunu iyileştirin

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ