Hilti Commercial MEP Support Solutions

VERİMLİLİĞİNİZİ ARTIRIN

Endüstriyel tesisler için Mekanik & Elektrik tesisatlarında modüler kanal sistemleri

Endüstriyel tesisler için Mekanik&Elektrik kanal projeleri zorlu ve karmaşık çözümlerle zaman ve maliyet kaybına sebep olabilir. Doğru ürünleri seçmek, hızlı ve kaliteli kurulumu sağlamak zorludur. Peki ya istenmeyen ve zorlu kuruluma sahip kanalları; daha basit seçim, sipariş ve kurulum ile değiştirebilseydiniz ve yenilikçi yangın durdurucu çözümleri de dahil edebilseydiniz? Verimlilik ortağınız olarak Hilti'yi seçerek, tüm kanal projesi iş akışı için zamandan tasarruf etmenize ve işçilik maliyetlerini %24'e kadar düşürmenize yardımcı olabiliriz. Hilti'nin üretkenliğinizi nasıl artırabileceğinizi şimdi öğrenin.

Mekanik & Elektrik Uygulamaları için Kanal Sistemleri

Loading
MEP Supports Selector

Detaylı tasarımlarınızı kolaylaştırıyoruz

Standartlara uygun çözümler

Bir projenin en başından itibaren, ince ayrıntıları doğru yapmanın önemini biliyoruz. Baştan küçük bir yanlış hesaplama, daha sonra yapıda büyük sonuçlar doğurabilir.

Projeleriniz için üretkenliği ve maliyetleri optimize etmeye yardımcı olacak bir dizi yeni hizmet ve yazılım geliştirdik.

Kurulumlarınızı hızlandırın

Şantiye ölçümlerinizi yeni bir düzeye taşıyın

PLT 300 ölçme sistemi gibi robotik ölçüm el aletleri, HVAC, boru ve elektrik tesisatlarının döşenmesi gibi yavaş ve hataya açık olan çok kişili görevi tek bir işçi için rutin bir işe dönüştürmeye yardımcı oldu.

PLT 300 sayesinde yalnızca bir işçi tüm bir projenin yerleşimini yapabilir.

DX 5 F8

Hıltı Dübelleri ile Sabitleme

Daha hızlı, daha güvenli

Hilti el aletleri ve son teknoloji ankrajlarla sabitleme işleminizi hızlandırın. Ağır işler ve çelik sabitleme için ergonomik tasarımlı SDS-Max kırıcı deliciler betonda güçlü bir şekilde delim yapmanızı sağlar. İş güvenliği konusunda soru işaretleriniz mi var? Neredeyse tozsuz delim için bir Hilti elektrikli süpürge ile kullanabilirsiniz. Daha da hızlı çalışma için yenilikçi Hilti dübellerini kullanarak delim süresini %28'e kadar kısaltın. Daha hafif görevlere gelince, daha düşük geri tepme ile birlikte gelen daha hızlı ve daha sessiz sabitleme için pille çalışan BX 3-ME 02 çivi çakma makinesine geçiş yapın.

Kurulumu kolay modüler kanal sistemleri

İşçilik maliyetinizi azaltın

Orta büyüklükteki bir ticari bina, payanda kanalları, boru halkaları ve kelepçeler gibi binlerce bileşen tarafından sabitlenen kilometrelerce boruya sahiptir ve kanal sistemlerinin montajı geleneksel olarak çok fazla işçilik gerektirir. Ancak, son derece esnek Hilti kanal sistemlerimizle, uyarlanabilir bir tork modülü takılı darbeli anahtarla ankraj kurulumu yaparken %20'ye kadar daha hızlı çalışabilirsiniz. Süreniz kısıtlı mı? Nihai üretkenlik için kesme, takım oluşturma ve ön montaj dahil olmak üzere prefabrikasyon hizmetlerimizi kullanın.

Envanterinizin kontrolünü elinize alın

Hangi ekipmanlara sahipsiniz? Kim kullanıyor ve nerede? El aletlerinizin bakım veya kalibrasyona ihtiyacı var mı? Eğitim veya sertifika yenileme zamanı geldi mi? Hilti'nin inşaat sektörü için ekipman yönetimi yazılımı ON!Track ile tüm bu kritik bilgileri ve daha fazlasını gerçek zamanlıya yakın bir şekilde alın.

Daha Fazla Bilgi

Sizi düşünerek tasarlanmış eğitim programları

İster belirli bir el aletinin nasıl çalıştırılacağına dair çevrimiçi bir oturum, ister önemli bir inşaat konusu üzerine akredite edilmiş bir canlı web semineri veya şantiyenizin özel ihtiyaçlarını karşılayan özel iş sağlığı ve güvenlği kursları arıyor olun, Hilti çok çeşitli öğrenme seçenekleri sunar — tamamı uzmanlar tarafından verilmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Hıltı mühendislerinden yardım alın

Tasarımdan kuruluma ve bina yönetimine kadar proje yaşam döngüsünün tüm aşamalarında uzman desteğinden yararlanmak için Hilti ile iş ortağı olun. İhtiyacınız olan onaylı çözümleri bulmanıza yardımcı olmak için uzman tavsiyesi ve akredite eğitimden, yerinde test ve mühendislik kararlarına kadar her şeyi sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçin

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ