Elektrik kabloları için Hıltı çözümleri

Endüstriyel ve ticari elektrik tesisat çözümlerinizi geliştirin

Daha fazla projede yer almak için işinizi büyütmek mi istiyorzunuz? Yavaş planlama ve kurulum işlerinizi aksatmanıza mı neden oluyor? İhale etmeniz gerek kalmadan, daha hızlı sabitleme sistemleri ve kullanımı kolay yangın durdurucu çözümlerle ilgileniyor musunuz? Elektrik dağıtım işleriniz için Hilti çözümlerini seçerek projenizin her aşamasında önemli verimliliğinizi artırın.

Loading

Lazer hızında ölçüm

Daha hızlı tesviye ve hizalamanın keyfini çıkarın

Tebeşir çizgili ve şerit metreli geleneksel yerleşim planı yavaştır ve yoğun işçilik gerektirir. Akülü PM 30-MG ve PM 40-MG çoklu çizgi lazerler gibi ölçüm araçlarıyla daha yüksek dayanıklılık, daha hızlı ve daha hassas hizalama ve üst düzey görünürlükten yararlanacaksınız. Kablo geçişlerini ve kanalları ölçmek gibi görevler için kullanımı kolay lazer metrelerimizi deneyin. Gizli nesnelere çarpmanın neden olduğu maliyetli tamir sürelerini önlemek için beton tarayıcılarımızı kullanın.

Kesin ve takip edin

Daha hızlı, daha güvenli dilme ve keskileme

Standart dilme çözümleri yavaş ve zor olabilir. Ayrıca kesim yaptığınız yüzeye zarar vererek tamir masraflarına yol açabilir. Yeni Hilti DCH 150-SL kanal açma makinesi, piayasadaki muadillerine göre %40 hızla kanal açmanızı sağlar. 50 mm genişlik ve derinlikte hızlı, temiz kesikler elde edin ve neredeyse tozsuz çalışmanın keyfini çıkarın.

Daha hızlı sabitleyin

Zamandan tasarruf edin

Kablo sabitleme için daha verimli bir alternatif mi arıyorsunuz? Hilti BX 3 akülü çivi çakma tabancası ile doğrudan sabitlemeye geçin. İtici madde içermez ve kullanımı daha güvenlidir, çok çeşitli doğrudan sabitleme elemanları ile birlikte, diğer sabitleme yöntemlerinden üç kata kadar daha hızlı çalışmanıza yardımcı olur.

HIT-HY 200-R V3- rebar installation with the HDE 500-A22 chemical anchor dispenser

Yangından korunma artık daha kolay

Kurulumu kolay yangın durdurucu çözümler

Dağınık ve kullanımı zor yangın durdurucu harçları, dolgu macunlarını ve kaplamalı levhaları unutun. Bunun yerine Hilti hazır yangın koruma sistemlerini tercih edin. Köpük, kablo kelepçelerimiz ve kablo disklerimiz çok çeşitli onaylara sahiptir. Özel alet veya eğitim gerekmeden hızlı bir şekilde kurulabilir ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Daha hızlı kurulum

Akülü el aletleri ve sabitleme elemanları ile maksimum esneklik

Çalışanlarınız priz, ışık, anahtar kutusu ve diğer son kullanıcı cihazlarını ne kadar hızlı kurarsa proje maliyetleriniz o kadar düşük olur. Hilti akülü darbeli vidalama el aletlerini kullanarak hızlı, düşük titreşimli kurulum elde etmenize yardımcı olacaksınız. Daha hızlı kurulum için çıkarılması kolay HUS vidalı dübelleri deneyin.

Varlıklarınızın kontrolünü elinize alın

Hangi ekipmana sahipsiniz? Kim kullanıyor ve nerede? El aletlerinizin bakım veya kalibrasyona ihtiyacı var mı? Eğitim veya sertifika yenileme zamanı geldi mi? Hilti'nin inşaat sektörü için ekipman yönetimi yazılımı ON!Track ile tüm bu kritik bilgileri ve daha fazlasını gerçek zamanlıya yakın bir şekilde alın.

Daha fazla bilgi

Sizi düşünerek tasarlanmış eğitim programları

Belirli bir el aletinin nasıl çalıştırılacağına dair çevrimiçi bir oturum, önemli bir inşaat konusuna ilişkin akredite bir canlı web semineri veya şantiyenizin özel ihtiyaçlarını karşılayan özel sağlık ve güvenlik kursları arıyorsanız, Hilti çok çeşitli öğrenme seçenekleri sunar — hepsi uzmanlar tarafından verilir.

Daha fazla bilgi

Mühendislik desteği alın

Tasarımdan kuruluma ve bina yönetimine kadar proje yaşam döngüsünün tüm aşamalarında uzman desteğinden yararlanmak için Hilti ile iş ortağı olun. İhtiyacınız olan onaylı çözümleri bulmanıza yardımcı olmak için uzman tavsiyesi, akredite eğitimden sahada test ve mühendislik kararlarına kadar her şeyi sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçin

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ