BİNA SAHİPLERİ VE UZMAN DANIŞMANLAR İÇİN YANGIN DURDURUCULAR

Hilti olarak pasif yangın durdurucu sistemlerinin spesifikasyon ve tasarımında sizlere yardımcı olabiliriz.

Aynı zamanda modern ürünlerimiz ve kolay kullanımlı yazılımlarımız sayesinde size sahada, online veya telefonda teknik destek sunmaktayız. Online olarak ulaşamadığınız bilgiler için lütfen Hilti satış danışmanınız ile iletişime geçin.

BİNA SAHİPLERİ VE UZMAN DANIŞMANLARI İÇİN YANGIN DURDURUCULAR

Please enter alternative text here (optional)

Biz Hilti’de pasif yangından koruma sistemleri için spesifikasyon ve tasarımlarla size yardım edebiliriz.

Biz aynı zamanda modern ürünler, kolay kullanımlı tasarım programları ve sahada, telefonda ve internette teknik destek sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz bilgiye internet üzerinden ulaşamadıysanız bölgenizdeki Hilti takımıyla iletişime geçmeniz yeterli.

KOLAY UYGULANABİLİR ÇEŞİTLİ YANGIN DURDURUCU ÇÖZÜMLERİ

Please enter alternative text here (optional)

Biz bir çok farklı uygulama ve çözümler için ASTM ve EN gibi en zorlu uluslararası standartlara göre test edilmiş çok geniş ölçekli yangın durdurucu ürünler sunmaktayız.

Önceden şekillendirilmiş yangın durdurucu ürünlerimiz verimliliğinizi arttırabilir. Hazır olarak içlerine eklenmiş yangın durdurucu malzemeler onların kolay ve hızlı uygulanmasına, sökülmesine ve yeniden kullanılmasına olanak sağlar.

Örneğin yumuşak yangın durdurucu tuğlalarımızın çimento harcı kullanılmadan uygulanması kolayca sökülmesine ve yeniden kullanılabilmesine olanak sağlar. Yangın durdurucu kablo disklerimiz kabloların etrafını sarar ve uçsuz yangın durdurucu sıkma bileziklerimiz ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir uzunlukta kolayca kesilmesi sayesinde eğimli borular gibi zorlu boru uygulamalarınızda kullanımınıza uygundur.

YANGIN DURDURUCULARLA BİNANIZIN PERFORMANSINI GELİŞTİRİN

Hilti yangın durdurucu ürünlerimiz yangından koruduğu gibi yapılarınızın gelişimine de katkı sağlayabilir. Ürünlerimiz ETA ve UL’nin de ötesinde test edilmiş ve aşağıda örneklendirilen konularda katkı sağlayabilmektedir:

  • Yapı akustiğini yükseltir – ses çıkabilecek boşlukları tıkar.
  • Bina hareketini yükseltir – endüstriyel tesislerde deprem sonrası etkiler, borulama sistemlerinin hareketi, yapısal sehim ve titreşim.
  • Binaları pas ve küften koruma – size pas ve küfe dayanıklı ürünler sunmaktayız. Bu ürünler özellikle hastanelerin tasarımına yardımcı olabilir.
  • Ürünlerimiz LEED ve BREEM yeşil binalar sertifikasyonlarını takip eder.

BİR MÜHENDİSE SORUN

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ