DEPO VE RAF ÇÖZÜMLERİ

Sabitleme çözümleri – globa bir tedarikçi ile çalışın

Yüksek palet raflarını, orta boy rafları veya konveyör bantlarını sabitleme gerekip gerekmediği konusunda geniş bir çözüm yelpazesi sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak için ilgili onaylara sahip Hilti ankrajlarını seçebilirsiniz. Ek olarak, kablosuz el aletlerimiz ile size daha fazla güvenilirlik ve esneklik sunarak onları hem kurulum hem de bakım sırasında kullanım için ideal hale getirir. Ayrıca özelleştirilebilir, markalı ambalajlara mı ihtiyacınız var? Hiç sorun değil: Üçüncü taraf malzemelerinizi , spesifikasyonlarınıza uygun olarak kitlerin içerisine ekleyebiliriz. 120 ülkede faaliyet gösteren global bir tedarikçiyle çözüm ortaklığı yapmanın avantajları hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletişime geçin.

Loading

YÜKSEK PALET RAFLARI

Uyumlu ankrajların geliştirilmiş tasarımından ve kurulumundan yararlanın

PROFİS Mühendislik yazılımı, yorulma, sismik ve şok yüklerin önemli bir husus olduğu uygulamalar da dahil olmak üzere en zorlu spesifikasyonlara göre palet raf sabitlemelerini hızlı bir şekilde tasarlamanıza olanak tanır. Portföyümüz, tümü farklı durumlarda betona sabitlemek için tip onaylarına sahip çok çeşitli mekanik ve kimyasal ankrajları içerir. Delik temizlemeye ihtiyaç duymadan daha güvenli ve daha verimli sabitleme için HIT-HY-200-A kimyasal ankrajlarımızı ve yüksek performanslı HIT-Z ankraj rotlarımızı birleştirin. Alternatif olarak, siz betonu delerken deliği otomatik olarak temizleyen SafeSet sistemimizi tercih edin.

ORTA BOY PALET RAFLARI

Uygun maliyetli ankrajları verimli akülü araçlarla birleştirin

Hilti, tümü Hilti kalitesine ve orta boy palet rafları için gerekli sertifikaya sahip, uygun maliyetli mekanik ankraj portföyü sağlayan eksiksiz ankraj çözümleri sağlayıcınızdır. Dübelleri Hilti el aletleriyle birlikte kullandığınızda, bunları geleneksel saplama veya kamalı genleşme dübellerinden iki kat daha hızlı monte edebilirsiniz. Bu uygulama için önemli araçlar, Aktif Tork Kontrollü Hilti akülü matkapları ve daha güçlü toz kontrol çözümlerine sahip vakum sistemlerini içerir.

KONVEYÖR BANTLARI

%40'a kadar daha yüksek çekme yüklerine sahip ankraj çözümlerini seçin

Konveyör bantlarını sabitlerken kritik faktörler arasında hız, esneklik ve maliyet yer alır. Hilti, bu ihtiyaçları etkin bir şekilde karşılayan çözümler sunar. HUS4 bağlı vidamız (bir HUS4 vidası artı bir HUS4 Max harç kapsülü), normal beton vidalarına göre %40'a kadar daha yüksek çekme yüklerini kaldırabilir. HUS4 bağlantılı vida ankraj deliklerini yeniden kullanmanıza izin verdiği için, gerektiğinde işlevsel değişiklikler yapma esnekliği kazanırsınız. Bağlantılı çözümleri tasarlamak ve kurmak daha hızlıdır ve son dakika tasarım değişikliklerini minimum maliyet veya güçlükle yapabilmenizi sağlar.

GÜVENLİK BARİYERLERİ VE KORKULUKLAR

Tekrarlanan ağır şoklara dayanabilen yeniden kullanılabilir dübeller seçin

Hilti ayrıca size, örneğin bir forkliftin bir güvenlik bariyerine çarpması gibi, tekrarlanan ağır darbelere dayanabilen sabitleme elemanları da sunar. HUS4 ve KH-EZ vidalı ankrajlar, korkuluklarınızı değiştirmeniz gerektiğinde bunları çıkarabilmeniz ve yeniden kullanabilmeniz gibi ek bir avantajla birlikte, genleşme ankrajlarının performansına benzer bir performans sunar. Ayrıca, bu ankrajları mevcut bir bariyerden çıkarmanız gerekirse deliği yeniden kullanabilirsiniz. Korumalı veya sızdırmaz sabitleme elemanlarına ihtiyaç duyulduğunda, lütfen mühendislik uzmanlarımıza ulaşın: En etkili çözümü önermekten mutluluk duyacaklardır.

RAF HİZALAMA, AYARLAMA VE KONUMLANDIRMA

Daha doğru depo düzeni için gelişmiş ölçüm sistemleri

Bağlantı noktalarını doğru konumda kurmak ve rafların düz olmasını sağlamak, bir deponun doğru çalışması için kritik öneme sahiptir. Size yardımcı olmak için daha doğru konumlandırma ve ölçüm için profesyonel çözümler sunuyoruz. PL Sistemi ile tek bir operatör, dijital CAD/BIM kullanarak şantiyede 2B ve 3B konumları belirleyebilir. Ayrıca, çok çizgili lazer PM 40-MG, şantiyenizdeki ayarlama işlemini daha hızlı ve daha hassas yapmanıza yardımcı olabilir.

Enerji ve endüstri proje çözümleri

Yazılım, donanım ve hizmetleri birleştiren uçtan uca proje çözümleriyle madencilikten petrol ve gaza ve gemi inşasına kadar varlıklarınızın toplam maliyetlerini tüm yaşam döngüsü boyunca azaltın.

Uçtan uca proje çözümlerimizi keşfedin

Ekiplerinizi koruyun

İş sahalarınızda kaza ve yaralanma riskini azaltmanıza yardımcı olmak için, ister el aleti tabanlı toz kontrol çözümleri, ister eğitim veya işçi sertifikalarını takip etmeye yönelik sistemler olsun, güvenlik teknolojilerine büyük yatırımlar yapıyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Çözümlerimizi Keşfedin

Kontrol maliyetleri

Filo yönetimi hizmetimizle finansal planlamanızı ve yönetiminizi basitleştirin. Tüm el aletleriniz için kullanım, servis ve tamir maliyetleri dahil olmak üzere farklılaşan servislerimizden yararlanın. Gizli maliyetlere elveda deyin.

El Aleti Yönetimini keşfedin

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ