Cephe

Cephe

Cephe projeleriniz için özel çözümler ve uzman desteği

Hilti’de müşterilerimizin daha güvenle ve hızlı inşa etmesine yardımcı olabilmek için dünyanın her yerinde geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.
Endüstrimizin ne kadar farklı olduğunu biliyoruz ve sizin alanınıza özgü çözümler öneriyoruz.
Projede ister bir pencere duvarı ister dış cephe ile uğraşıyor olun plakaların köşelerini/kenarlarını tasarlamak her zaman kamaşıktır. Bu uygulamaların gerekliliklerini iyice anlamanız sizin tasarımda, yapımda ve yapım sonrasında karşılacağınız sorunları gidermenizi sağlar.

Curtain Wall façade

Perde Duvar Cephe

Giydirme cephe çözümlerimiz, optimize edilmiş tasarım, doğru kurulum, dünya çapında uzman desteği, sertifikalı çözümler ve önemli maliyet ve zaman düşüşleri dahil olmak üzere size büyük faydalar sağlar.

RT 6-A22 Ventilated Façade

Havalandırmalı Cephe

Tasarımınızı optimize edin, kurulumunuzu hızlandırın

From design through to construction, find out how our team can support you with your next ventilated façade project.

hIltI profIs anchor

HIT-HY 150 MAX injectable adhesive mortar, ED 3500-A cordless dispenser, HIT-V Threaded anchor rod

Ankraj bağlantı elemanları için tasarım – taban plakalarını ve korkulukları sabitleme. Hilti yazılım teknolojisi, tasarımcıların ve mühendislerin Hilti ankraj ürünlerini ve sistemlerini hızlı ve kolay bir şekilde değerlendirmesine ve ardından her koşul için en iyi çözümü seçmesine olanak tanır.

Daha fazla bilgi

Hıltı Profıs Anchor Channel

cast_in_keyvisual_neutral.psd

Cephe tespitlerini hızlı ve doğru bir şekilde tasarlayın ve modelleyin. Basit, kullanıcı dostu bir arayüz aracılığıyla, en güncel bina yönetmeliklerine ve yönetmeliklere göre sismik uygulamalar, yorulma yüklemesi veya betonda dinamik yükleme için ankraj bağlantıları tasarlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Yangın Durdurucu Mühendislik Kararları

Expert solutions for unique firestop applications.

Yangın durdurucu uygulamalar hiçbir zaman birbirinin aynısı değildir ve nadiren basittir. Bir şantiye yangın durdurucu uygulaması, test edilmiş çok çeşitli yangın durdurucu sistemlerimizden saptığında, eğitimli ve dereceli Hilti yangın koruma mühendisleri, ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş bir mühendislik tasarımı sunmaya hazırdır.

Daha fazla bilgi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ