Curtain Wall Facade

Giydirme Cephe

Büyük perde duvar projeleri zor olabilir. Bir lokasyondaki bir proje, diğer bölgelerden yerel uyum gereklilikleri konusunda deneyimi olmayan ana yüklenicileri, cephe yüklenicilerini ve danışmanları bir araya getirebilir.

Hilti sadece bu deneyimden faydalanmanızı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda donanım, yazılım ve hizmetlerden oluşan üç başlığa dayalı bir dizi entegre ve bina yönetmeliğine uygun giydirme cephe çözümleri sağlıyor. Bunlarla Hilti, giydirme cephe tasarımından konumlandırmaya, kuruluma, çevre sızdırmazlığına ve dokümantasyona kadar sürecin her aşamasında size destek olabilir.

Giydirme cephe çözümlerimiz, optimize edilmiş tasarım, doğru kurulum, dünya çapında uzman desteği, sertifikalı çözümler ve önemli maliyet ve zaman düşüşleri dahil olmak üzere size büyük faydalar sağlar.

Curtain wall production

Giydirme cephe üretimi

Gereksinimlerinize bağlı olarak geniş bir ürün ve çözüm yelpazesi sunarak giydirme cephe üretim sürecinde size yardımcı olmak için buradayız.

Tek parça paneller gibi giydirme cephe elemanları, kontrollü bir üretim ortamında kurulum için hazırlanır. Sahada hızlı montaj işlemi gerçekleştirmek için yüksek hassasiyet ve tolerans gerektirir. Bir fabrikada inşa edilen tüm bileşenler, bina kodu onayı için mühendislik çizimleri ve yerleşim planları gerektirecektir.

Façade Solution - Curtain Wall

Giydirme cephe montajı

Sertifikalı Hilti mühendislerimiz ve satış danışmanlarımız, tasarımdan kuruluma kadar projeniz boyunca size yardımcı olabilir - çubuk veya birleşik sistemler, cam duvarlar, ışıklıklar veya sabit kaplama montajı söz konusu olduğunda çözümler bulmak için şantiyede sizinle birlikte çalışırlar.

Curtain wall Fixation with Direct fastening solutions

DOĞRUDAN TESPİT İLE PERDE DUVAR

Doğrudan sabitleme teknolojisi ile, bir çiviyi veya dişli saplamaları betona veya çeliğe çakmak için barutla çalışan bir sabitleme el aleti kullanılır.

Giydirme cephe montajında ​​yüksek sabitleme oranı ve kullanımı kolay çözüm sağlar. Dış ortama sürekli maruz kalmasından dolayı paslanmaz çelik çiviler veya dişli saplamalar kullanılır.

Anchor fixing curtain Wall

Ankrajlarla perde duvara sabitleme

Karmaşık giydirme cephe tasarımları genellikle planlamacılara büyük bir zorluk yaratır- özellikle de zamanın çok önemli olduğu durumlarda. İşin planlanması ve yürütülmesi bu nedenle bazen neredeyse paralel çalışır.

Planlarda kısa sürede yapılacak değişiklikler, yapının tüm alanlarında ankraj kanallarının kullanılmasını imkansız hale getirebilir. Bu durumlar için Hilti, devrim niteliğindeki yeni Hilti HUS3 alttan kesme ankrajını da içeren cepheleri sabitlemek için çok yönlü, kanıtlanmış çözümler sunan bir dizi saplama dübeli sunmaktadır.

Engineering Support, Computer,

Perde duvar için yangın durdurucu

Çevre duvarı yangın bariyerleri, mimarlar ve mühendisler için benzersiz tasarım zorlukları oluşturur.

Tüm inşaat derzleri gibi, giydirme cephe derzleri de bina yapısına karşı kaymaları ile sürekli hareket eden dinamik bir sistemdir. Harekete, sızıntıya ve su değerlerine uygun şekilde yanıt vermeyen bir giydirme cephe sisteminin belirtilmesi, yolda maliyetli iyileştirmelere yol açabilir.

Hilti, çok çeşitli dış konfigürasyonları ele almak için test edilmiş ve onaylanmış sistemlerle birlikte bu gereksinimleri karşılayacak bir ürün serisi geliştirmiştir.

  • HI/BPF 120-11

    Tam Görüş

    Hilti, %100 görüş camı için test edilmiş bir çevresel yangın bariyeri sistemine sahip olan ilk ve tek üreticidir. Sistem (HI/BPF 120-11), tamamen birleşik bir montajda Sınıf IV hareket özelliklerine sahip tabandan tavana cam tasarımı için estetik açıdan hoş, yangına dayanıklı bir montaj sağlar.

    Daha fazla bilgi

Size yardım etmek için buradayız

Sürecin en başından itibaren size yardımcı olmak istiyoruz- giydirme cephe sabitlemeleri ve yangın durdurucular için optimum mühendislik çözümleri tasarlıyor ve bu çözümler hakkında tavsiyelerde bulunuyoruz.


ANKRAJ SEÇİMİ İÇİN HILTI UYGULAMASINI ŞİMDİ İNDİRİN!

Cephe çözümlerimiz

Hilti Façade Solutions

Cephe projeleriniz için özel çözümler ve uzman desteği

Daha fazla bilgi

havalandırmalı cephe çözümleri

Installation of ventilated curtain wall facades

Tasarımınızı optimize edin, kurulumunuzu hızlandırın

Daha fazla bilgi

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ