Mühendislik ÇözümleriMühendislik ve tasarım verimliliğini artırın!Detaylar için tıklayınız.

Şarjlı Taşlama ve Zımpara Makineleri

Metal ve beton kesme ve taşlama işleri için tasarlanmış 22V ve 36V şarjlı taşlama makinelerini göster

Metal ve beton kesme ve taşlama işleri için tasarlanmış 22V ve 36V şarjlı taşlama makinelerini göster
AG 6D-22 Akülü taşlama makinesi (125 mm) 125 mm'ye kadar disklerle kullanıma uygun, fırçasız motora, SensTech kontrolüne ve gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip güçlü akülü taşlama makinesi (Nuron pil platformu)
AG 6D-22 Akülü taşlama makinesi (150 mm) 150 mm'ye kadar disklerle kullanıma uygun, fırçasız motora, SensTech özelliğine ve gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip güçlü akülü kesme/taşlama makinesi (Nuron pil platformu)
GTB 6X-22 Akülü Boru Bant Zımpara Tüp şekilli metal nesneler üzerindeki taşlama ve bitirme işlerinde kullanıma uygun yüksek performanslı, aküyle uzun çalışma süresine sahip, değişken hızlı, akülü tüp kayış zımpara makinesi (Nuron akü platformu)
GFB 6-22 L Akülü Bant Zımpara Metal nesneler üzerindeki taşlama ve bitirme işlerinde kullanıma uygun yüksek performanslı, aküyle uzun çalışma süresine sahip, değişken hızlı, akülü şerit eğe (Nuron akü platformu)
GPB 6X-22 Akülü Metal Cilalama Metal nesneler üzerindeki taşlama ve bitirme işlerinde kullanıma uygun yüksek performanslı, aküyle uzun çalışma süresine sahip, değişken hızlı, akülü perdahlama makinesi (Nuron akü platformu)
GDG 6-22 Akülü kalıp taşlama makinesi Metal imalatı ve mimari metal işleri için güçlü fırçasız motora sahip, ekstra uzun çalışma süresi sağlayan değişken hızlı akülü kalıp taşlama makinesi (Nuron akü platformu)
Construction worker cutting metal with cordless angle grinder, AG 4S-A22

Güçlü kablosuz Taşlama

Hilti'nin akülü taşlama makineleri hız ve kullanımda çıtayı yükseltiyor

En yeni kablosuz taşlama makineleri jenerasyonumuz kablolu makinelerin performansı ve kablosuzların verimliliği arasındaki çizgiyi bulanıklaştırıyor. Metal & mineral taşlama ve kesme işleri kablosuz taşlama makinelerimiz için bir sorun oluşturmuyor. İnce ve hafif el aleti gövdesi ise hızlı kullanım, dengeli ve ergonomik tutuş sağlaması üzerine tasarlandı.

Hilti'nin güçlü akülü taşlama makineleri portföyünde fırçasız motorlar, elektronik frenler, Aktif Tork Kontrolü (ATC) ve anahtarsız hızlı değiştirilebilen flanşlar bulunur.

AG 4S-A22

İnce tasarımı ve çok yönlülüğü ile akülü açılı taşlama makinesi AG 4S-22, çelik kesme ve taşlama, metal parlatma, fayans kesme ve daha fazlası için idealdir. Kilitleme anahtarı ve 6 adımlı hız seçenekleri ile, işinizin ihtiyacına göre 3.000 - 8.000 rpm arasındaki disk dönüş hızını kontrol edersiniz.

AG 4S-22 motorunu ve elektroniğini soğutmak için optimize edilmiş bir hava akımı sistemi kullanır bunun sonucunda kullanılan sistem kullanım ömrünü uzatır. Ayrıca, 22V akü ve şarj cihazlarımız ile tamamen uyumludur ve 125mm mevcut tüm kesme ve taşlama diskleri ile kullanılabilir.

AG 4S-22'yi satın alın

AG 5D-22

125 mm çapa kadar olan disklerle günlük kesme ve taşlama için 22V pil ile uyumlu fırçasız motorlu akülü taşlama makinesi.

Ergonomik tasarım ve gelişmiş güvenlik özellikleri (disk frenlemesi, Aktif Tork Kontrolü ve operatörün bilinçsiz kalması durumunda otomatik kapanma), geliştirilmiş dengesi ve azaltılmış ağırlığı aleti daha az yorucu kılar. Daha esnek, çok yönlü kullanım ve %30-40 daha yüksek performans ve pil kapasitesi sağlar.

AG 5D-22'yi satın alın