ANA YÜKLENİCİLER VE PROJE YÖNETİCİLERİ İÇİN YANGIN DURDURUCU SİSTEMLER

Hilti olarak pasif yangın durdurucu sistemlerinin spesifikasyon ve tasarımında sizlere yardımcı olabiliriz.

Aynı zamanda modern ürünlerimiz ve kolay kullanımlı yazılımlarımız sayesinde size sahada, online veya telefonda teknik destek sunmaktayız. Online olarak ulaşamadığınız bilgiler için lütfen Hilti satış danışmanınız ile iletişime geçin.

KOLAY KULLANIM SUNAN YANGIN DURDURUCU ÇÖZÜMLER

Please enter alternative text here (optional)

ASTM ve EN gibi en sıkı uluslararası standartlara göre test edilmiş ve birçok değişik uygulama için çok çeşitli ürün ve çözümler sunmaktayız.

Önceden şekillendirilmiş yangın durdurucu ürünlerimiz verimliliğinizi arttırabilir. Ürünler kolay ve hızlı kurulum, yenileme ve kaldırma işlemlerini hızlandıracak yangın durdurucu materyallerle birlikte gelmektedir.

Örneğin; yangın durdurucu tuğlalarımız çimentosuz kurulabilir ve kaldırılıp yeniden kullanımı kolaydır. Yangın durdurucu kablo disklerimiz kabloların etrafını sarar ve uçsuz yangın durdurucu sıkma bileziklerimiz ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir uzunlukta kolayca kesilmesi sayesinde eğimli borular gibi zorlu boru uygulamalarınızda kullanıma uygundur.

YANGIN DURDURUCU SPESİFİKASYONU NEDİR?

Please enter alternative text here (optional)

Hilti yangın durdurucu ürünlerimizin geniş tanımları, teknik yönergeler ve onay belgeleri için Teknik Kütüphane’mize göz atın.

Bu tasarım bilgilerine ve spesifikasyonlara kolayca ulaşabilmenizi sağlar. Ayrıca çizim ve metinleri doğruca kendi tasarımlarınıza entegre edebilirsiniz.

Daha fazla bilgiye ihtiyaç duymanız halinde Hilti satış danışmanınızla iletişime geçmeniz yeterli. Size sahada, telefonda veya internet üzerinden hizmet vermekten mutluluk duyarız.

BÜTÜN YANGIN DURDURUCU BELGELERİNİZE TEK UYGULAMADAN ULAŞIN - ÇOK YAKINDA

Hilti CFS-DM Yangın Durdurucu Dökümantasyon Yöneticisi uygulamamız bütün yangın durdurma belgelerinizi tek yerde toplamanızı sağlar:

  • Bir proje için bütün dökümanlarınızı depolayın – spesifikasyonlar, onaylar, ön planlama belgeleri ve daha fazlası.
  • Uygulamaların fotoğraflarını edinin, denetleyin ve hepsini birlikte depolayın.
  • Profesyonel raporlarınızı excel veya PDF olarak oluşturarak ve yazdırarak denetleme ve güncellemelerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapın.
  • Sahada cep telefonunuzdan veya ofiste bilgisayarınızdan belgeleriniz üzerinde çalışabilirsiniz – sadece bir kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapmanız yeterli.
  • Büyük veya küçük projelere uygun olarak tasarlandı.

BİR MÜHENDİSE SORUN

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ