GENEL YÜKLENİCİLER VE PROJE YÖNETİCİLERİ İÇİN YANGIN DURDURMA

Biz Hilti’de pasif yangın koruma sistemlerinin spesifikasyon ve tasarımında sizlere yardımcı olabiliriz.

Aynı zamanda biz modern ürünler, kolay kullanımlı yazılımlar ve sahada, online veya telefonda teknik destek sunmaktayız. Online olarak ulaşamadığınız bilgiler için lütfen bölgenizdeki Hilti ekibiyle iletişime geçin.

ÇOK ÇEŞİTLİ KOLAY KULLANIM SUNAN YANGIN DURDURMA ÇÖZÜMLERİ SOLUTIONS

Please enter alternative text here (optional)

ASTM ve EN gibi en sıkı uluslararası standartlara göre test edilmiş ve birçok değişik uygulama için çok çeşitli ürün ve çözümler sunmaktayız.

Önceden şekillendirilmiş yangın durdurucu ürünlerimiz verimliliğinizi arttırabilir. Ürünler kolay ve hızlı kurulum, yenileme ve kaldırma işlemlerini hızlandıracak yangın durdurucu materyallerle birlikte gelmektedir.

Örneğin; yangın durdurucu tuğlalarımız çimentosuz kurulabilir ve kaldırılıp yeniden kullanımı kolaydır. Yangın durdurucu kablo disklerimiz kabloların etrafını sarar ve uçsuz yangın durdurucu sıkma bileziklerimiz ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir uzunlukta kolayca kesilmesi sayesinde eğimli borular gibi zorlu boru uygulamalarınızda kullanımınıza uygundur.

KOLAY YANGIN DURDURMA SPESİFİKASYONU İÇİN AÇIK BİLGİ

Please enter alternative text here (optional)

Hilti yangın durdurucu ürünlerimizin geniş tanımları, teknik yönergeler ve onaylama belgeleri için Teknik Kütüphane’mize göz atın.

Bu dizayn bilgilerine ve spesifikasyonlara kolayca ulaşabilmenizi sağlar. Ayrıca çizim ve metinleri doğruca kendi tasarımlarınıza yapıştırabilirsiniz.

Daha fazla bilgiye ihtiyaç duymanız halinde bölgenizdeki Hilti takımıyla iletişime geçmeniz yeterli. Size sahada, telefonda veya internet üzerinden hizmet vermekten mutluluk duyarız.

BÜTÜN YANGIN DURDURMA BELGELERİNİZE TEK UYGULAMADAN ULAŞIN

Hilti CFS-DM Yangın Durdurucu Dökümantasyon Yöneticisi uygulamamız bütün yangın durdurma belgelerinizi tek yerde toplamanızı sağlar:

  • Bir proje için bütün dökümanlarınızı depolayın – spesifikasyonlar, onaylamalar, ön planlama belgeleri ve daha fazlası.
  • Uygulamaların fotoğraflarını edinin, denetleyin ve hepsini birlikte depolayın.
  • Profesyonel raporlarınızı excel veya PDF olarak oluşturarak ve yazdırarak denetleme ve güncellemelerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapın.
  • Sahada cep telefonunuzdan veya ofiste bilgisayarınızdan belgeleriniz üzerinde çalışabilirsiniz – sadece bir kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapmanız yeterli.
  • Büyük veya küçük projelere uygun olarak tasarlandı.
OPTIONAL INTERVIEW

1st question

1st answer

2nd question

2nd answer

3rd question

3rd answer

#

customer general contractor or project manager

BİR MÜHENDİSE SORUN?

BU İÇERİĞİ PAYLAŞ