Mühendislik ÇözümleriMühendislik ve tasarım verimliliğini artırın!Detaylar için tıklayınız.

Akülü El Aleti Şarj Cihazları

Pillerimiz için tasarlanan hızlı şarj cihazlarını, çok yuvalı ve araç şarj cihazlarını göster

Pillerimiz için tasarlanan hızlı şarj cihazlarını, çok yuvalı ve araç şarj cihazlarını göster
Battery charger

Şarj CİHAZLARı

Akülü aletlerinizden daha fazla üretkenlik elde edin

Hilti taşınabilir akü şarj cihazları, kompakt bir pakette çok sayıda özellik sunar. Bunun nedeni, pillerimizin şarj cihazından uzaktayken daha uzun süre şarjlı kalacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Daha da iyisi, kullanılmadıklarında güç kaybetmezler.

 • Soğukta dışarıda kalmayın. Soğuk havada çalışmak zorundaysanız, akülü aletleriniz de yüksek performans göstermelidir. Bu nedenle şarj cihazlarımızı C 4/36-DC sınıfının en iyisi soğuk hava performansıyla donattık.
 • Pil performansını koruyun. Hilti akü şarj cihazları, aküleri aşırı şarjdan korumak için tasarlanmıştır; böylece aküleriniz her seferinde potansiyellerini tam olarak yerine getirir.
 • Birden fazla ihtiyacı karşılayın. Şarj cihazları C 4/36-DC ile 36 voltluk lityum iyon piller, 18 voltluk lityum iyon piller ve hatta 12 voltluk pillerle (doğru adaptörle) tüm Hilti akülerinizi tam dolu ve çalışmaya hazır tutabilirsiniz.
 • Hareket halindeyken şarj edin. Araçlarınızın güç kaynaklarına takılabilir adaptörüyle C 4/36-DC şarj cihazlarımız, işte veya hatta yolda bir sonraki işinize giderken pillerinizi şarj etmenizi sağlar.

DAHASINI BAŞARMAK İÇİN DAHA FAZLA GÜÇ

Imagine how much more you can achieve with the enhanced capabilities created by our industry-leading efforts for improved design and performance.

 • Günlük daha uzun süre çalışın. Pil kapasitesini daha uzun çalışma süresi sağlayacak şekilde yüzde 80'e kadar artırdık, böylece işinizin ortasında şarjınızın bitme olasılığı azalır.
 • Pil satın almak için mağazaya gitmeyi bırakın. "2 Yıl Masraf Yok" kapsamında pillerinizi satın aldıktan sonra iki yıl boyunca çalışmaması durumunda sınırsız pil değişimi elde edersiniz.
 • Hızlı şarj kurtarma. Pilinizi hızlı bir şekilde yeniden şarj etmeniz gerekiyorsa, şarj cihazından erken çıkarmadan kaynaklı hiçbir zararlı etki olmadan sadece 20 dakikada yüzde 75'e kadar şarj elde edebilirsiniz.
 • Ekstrem sıcaklıklara dayanım. Olağanüstü çevre tasarımıyla pillerimiz, -20°C'den 60°C'ye kadar nerede olursanız olun çalışmaya hazırdır.
 • Sağlam gövdeler. Pillerimizin çalıştığınız en zorlu koşullarda bile performansını kaybetmemesi için, toz ve kir, yağmur veya güneş ışığına karşı dayanıklı olmaları adına sızdırmaz elektroniklerle donatıldı.
 • Aynı zamanda çevik bir beyin. Hilti akülerini yalnızca daha uzun süre çalışmak için değil, aynı zamanda daha akıllı çalışmak için tasarladık. Şarj ve deşarj döngüleri sırasında bireysel hücre yönetimi, en iyi performansı ve kullanım ömrünü garanti eder.
 • Artık sürpriz yok. Her pildeki LED ışıklı şarj durumu göstergemiz sayesinde, artık işlerinizde güç kesintisi sürprizi yaşamayın.
 • Gücü paylaşın. Yeni Hilti 22 voltluk piller, Hilti 18 voltluk ve 22 voltluk aletlerin ve şarj cihazlarının tamamıyla uyumludur, böylece gerektiğinde pilleri paylaşabilir veya değiştirebilirsiniz.
 • Paranızın karşılığını daha fazla alın. Hepsinden iyisi, artık tüm bu avantajları aynı boyutta, aynı ağırlıkta ve aynı fiyata sahip bir pilde elde edebilirsiniz.

Daha fazla uyumluluk, artan üretkenlİk anlamına gelİr

Hilti, yenilikçi, geriye dönük uyumlu 22 voltluk pil de dahil olmak üzere genişletilmiş bir kablosuz çözüm ve hizmet portföyü sunar. Hilti 22-volt pil, Hilti 18-volt ve 22-volt akülü el aletlerinin yeni ve önceki nesilleriyle çalışacak ve mevcut Hilti akülü el aletleri müşterileri için sorunsuz bir geçiş sağlayacaktır. Her Hilti kablosuz setinin veya kombinasyonunun standart bir bileşeni olan 22 voltluk pil, üretkenliği artırmak için şarj başına daha uzun çalışma süresi sağlar. Bu özellik, yeni ve genişletilmiş kablosuz çözüm ve hizmet portföyümüzün, işletmeniz için daha düşük bir toplam sahip olma maliyeti yaratmasının birçok yolundan yalnızca biridir.

 • Her şarjdan daha fazlasını elde edin. Tam şarj, daha uzun sürede şarj boşaltma ve 5,2 AH endüstriyel sınıf pil seçeneği, ekiplerinizin daha fazla delik açmasına, daha fazla kaynak yapmasına, daha fazla demir kesmesine ve şarj başına her zamankinden daha fazlasını başarmasına olanak tanır.
 • Güvenilirliği geliştirin. Son teknoloji elektronikler, uzun vadeli güvenilirlik için gücü artırır ve pil ömrünü uzatır.
 • İşgücü verimliliğini artırın. Pilleri değiştirme veya farklı pil platformlarını yönetme gereksinimlerini en aza indirerek çalışanların görevlerini yerine getirmelerine yardımcı olun.
 • Şantiye verimliliğini artırın. Gelişmiş pil performansını birden fazla el aleti ve birden fazla nesil Hilti akülü el aleti arasında paylaşın.
 • Katma değere sorunsuz bir geçiş yapın. Yenilikçi Hilti 22v pil teknolojisinin geriye dönük uyumluluğu sayesinde önceki nesil Hilti akülü el aletlerinde de geliştirilmiş güç performansına sorunsuz geçiş.